onderzoek en advies in recreatie en toerisme

contact

Neem gerust contact met ons op via telefoon of e-mail. Ons kantoor staat in Arnhem, en we komen ook graag bij u langs!

info@ruimteenvrijetijd.nl

LinkedIn

Tinco Lycklama
06 5338 3550
lycklama@ruimteenvrijetijd.nl

Annemiek Riefel
06 1564 0284
riefel@ruimteenvrijetijd.nl

Cindy Gelderman
06 1519 4195
gelderman@ruimteenvrijetijd.nl

Sanne Meekes
06 1512 5153
meekes@ruimteenvrijetijd.nl

Jan Jaap Thijs
06 5117 4193
thijs@ruimteenvrijetijd.nl

Ellen Ruiter
06 1160 6286
ruiter@ruimteenvrijetijd.nl

Martijn Huijgen
06 2182 8023
huijgen@ruimteenvrijetijd.nl

Edwin van der Woude
06 2299 0969
woude@ruimteenvrijetijd.nl

Per post:
Bureau voor Ruimte & Vrije Tijd
Newday Offices Arnhem
Jansbuitensingel 30
6811 AE Arnhem

Wij zijn geregistreerd bij de Kamer van Koophandel onder het volgende nummer: 53041542.

Een groot deel van de foto's op deze website zijn gemaakt door Mirjam Verschoor Fotografie.